Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie
pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja
będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
..•**•.•**•...•**•.•**•..
..•**•.•**•...•**•.•**•.. Bądź pamięcią w sercach swoich
bliskich po wszystkie dni.... ..•**•.•**•...•**•.•**•..
..•**•.•**•...•**•.•**•..
Zgłoś SPAM
mama marcela musioł,siostra sebastiana smoczyńskiego,córka grażyny smoczyńskiej ,ciocia staneczko d.
...światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból ten chowamy skrycie, bo łez naszych nikt
nie zrozumie, a dalej, dalej jest życie....
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie,
by spaść w otwarte dłonie..."To my pamiętamy i to my was tak bardzo
kochamy aniołki kochane :*:*
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Trzeba żyć naprawdę, żeby oszukać pędzący czas. Pięknie żyć, w
zachwycie. Życie zdarza się raz.
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Gdzie są tamte dni kolorowe tak?
Co zostało z nich, gdzie jest ten świat?
Już obeschły łzy, a pamięć trwa...
(*)
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Nic tak nie jest potrzebne człowiekowi jak Miłosierdzie Boże - owa miłość
łaskawa, współczująca, wynosząca człowieka ponad jego słabość ku
nieskończonym wyżynom Świętości Boga."ŚW.JAN PAWEŁ II (**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Święty Janie Pawle II miej w opiece całą naszą Aniołkową rodzinę.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Światełko z modlitwą w Niedzielę Miłosierdzia Bożego[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
„Jedynie wierząc w nieśmiertelność, człowiek może uchwycić znaczenie
swojego istnienia tu na ziemi. ”...Aniołeczki światełek tysiące w ten
Ważny Dzień ..:*:*!
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ZAPALAM ŚWIATEŁKO W NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, W DNIU KANONIZACJI
PAPIEŻA JANA PAWŁA II DLA CIEBIE MICHAŁKU
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★] Światełko z modlitwą w Niedzielę Miłosierdzia
Bożego[★][★][★]Zostawiamy[★][★][★] Odpoczywaj [★][★][★]
Zgłoś SPAM
Lusia
Modlitwa i śliczne światełka w tych ważnych dniach....
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ..Aniołeczki.. Przytulamy Was do
serduszek :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Najlepszym pamiętnikiem jest S E R C E Ono pamięta tych, którzy są godni P A
M I Ę C I...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to ,co straciliśmy.....[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sobotnie światełko mojej pamięci i modlitwy dla Ciebie Michałku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.