Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Michałek Gałka


* 22.02.1998

 

+ 08.07.2011

Miejsce pochówku: Błaszki

,

woj. łódzkie

pokaż wszystkie
wpisy (64)
Licznik odwiedzin strony
115128
Zapalone ponad rok temu
Lusia
Pozostawiam niedzielną modlitwę...cieplutkie światełko...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nieznana ukołysze Cię noc, Gwiazd dłońmi złotymi, A księżyca czarodziejska moc, Uczyni Twe sny kolorowymi
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Być - nie znaczy tylko żyć, Być - to pozostawić coś w sercach pamięci,wspomnieniach... :*:*...aniołeczki kochane !
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie mamy marzeń, a one pozwalają zapomnieć o cierpieniu...my przyzwyczailiśmy się do smutku, tęsknoty i bólu..[*]
Zgłoś SPAM
ewelina musioł
♥...mijają dni...miesiące! a ból coraz większy...!♥
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Śpij spokojnie aniołku , nasze światełko niech będzie z Tobą..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść./Maria Kallergi/.❀❤❀ Światełko i modlitwę zostawiamy ❀❤❀
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Śpij aniołku , taki żal gdy odchodzą dzieci..Boże dlaczego ?????
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami nadal i na zawsze już pozostaniecie[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"A gdy wreszcie stanę z Wami twarzą w twarz, powiem Wam jak było tu Was brak" ;,( ..Światełko Pamięci Aniołki :*:*
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełka za wczoraj i na dziś (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcela Musioł,siostra Sebastiana Smoczyńskiego,córka Grażyny Smoczyńskiej
♥...Pamiętam,i modlitwę zostawiam za wszystkie dni mojej nieobecności...♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
żadne słowa nie wyrażą bólu ani nie ukoją go. Czasem lepiej po prostu milczeć[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
„Można odejść na zawsze, by stale być blisko” :"( ..!
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥ Kochamy ..!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niech pamięć nigdy nie zgaśnie, jak płomień świecy, niech się pali bez końca.(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko milczenie,pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc [*][*]
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka Nalepka
(*) ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   147   148   149   ...   346   347    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Danuta Pogorzelec
28.02.2012