\\\"Gościnności nie zapominajcie, przez nią bowiem niektórzy nie
wiedząc o tym aniołów gościli.\\\"
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
◕◕═════♣♣═════◕◕
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Dlaczego czujemy wciąż smutek..?I ból w sercu nie chce ustąpić..? Dlatego
że tutaj na ziemi nikt nie jest w stanie Was zastąpić-światełka za wczoraj
i na dziś aniołeczki :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W pierwszy dzień lata,Michałku….
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie[*][*]
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Michałku śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie,
by spaść w otwarte dłonie..."To my pamiętamy i to my was tak bardzo
kochamy aniołki kochane :*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą, niech się tli do Niebios
bram...[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Czwartkowe światełko(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Żyjesz w sercach naszych na wieki
Zgłoś SPAM
Mirela Szymańska córka Bronisławy Bajena i ciocia Krystiana Rybakowskiego
I niech zamilkną wszystkie głosy, i niech cisza zapadnie a Twą duszę niech
spowije spokój [*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Człowiek ma dar kochania, lecz także dar
cierpienia..."-aniołeczki kochane nasza Pamięć :*:*!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.