Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Michałek Gałka


* 22.02.1998

 

+ 08.07.2011

Miejsce pochówku: Błaszki

,

woj. łódzkie

pokaż wszystkie
wpisy (64)
Licznik odwiedzin strony
115109
Zapalone ponad rok temu
HALINA
PAMIĘTAM...[[*]]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia..."-aniołeczki kochane nasza Pamięć :*:*!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę,lecz wciąż jest w nas smutek i tęsknota...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Za te wszystkie dni mojej nieobecności zapalam Ci światełko do samego Nieba, Pragnę podziękować za pamięć o moim Sebciu (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania." "Radość minęła szybko, ból jest wieczny...aniołeczki kochane :*:*!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie sposób wyrazić słowami uczuć,które narastają w nas wraz z czasem upływającym od Waszego odejścia.Rozdarcie pomiędzy dwa światy,wzmagająca się tęsknota,bezsilność i brak nadziei ...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją pamięć -aniołeczki kochane tysiące gorących światełek dla was za wszystkie dni ...:*:*!
Zgłoś SPAM
Lusia
Na zawsze w naszych sercach i naszej pamięci...modlitwa i cieplutkie światełka...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami nadal i na zawsze już pozostaniecie[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Odszedłeś cicho i bez pożegnania, jak ten co nie chce swym odejściem smucić, jak ten co wierzy w chwili rozstania, że niebawem ... wróci."
Zgłoś SPAM
Lusia
Na sobotę...modlitwa i piękne światełko...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Michałkowi….
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Światełko pamięci.Odpoczywaj w spokoju
Zgłoś SPAM
siostra Krystiana Rybakowskiego
Modlitwe i światełko zostawiam [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)Życie przemija, jednak pamięć o Was Aniołki pozostaje w sercach na zawsze(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°)Będę nieobecna przez czas pobytu w szpitalu (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Aniołek przyleciał na chmurce do Ciebie, Bo nie chciał być dłużej samemu w niebie. Przyleciał, by czuwać nad Twoim snem, I opiekować się Tobą W Nocy i w Dzień. (*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wspomnienia pozwalają na chwilę szczęścia ... bo pomyśleć to znaczy wciąż pamiętać (*)
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
ŁASKA PANA NASZEGO,JEGO MIŁOŚĆ I DOBROĆ NIECH BĘDZIE ŚWIATŁEM DLA CIEBIE ANIOŁKU. MODLITWA I ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI...[**] [**]
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania." "Radość minęła szybko, ból jest wieczny...aniołeczki kochane :*:*!
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   138   139   140   ...   346   347    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Danuta Pogorzelec
28.02.2012