Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Michałek Gałka


* 22.02.1998

 

+ 08.07.2011

Miejsce pochówku: Błaszki

,

woj. łódzkie

pokaż wszystkie
wpisy (64)
Licznik odwiedzin strony
115097
Zapalone ponad rok temu
mama Sebastiana
Są ludie potrzebni, bez których radośc staje się goryczą, bez których słońce ocieka czerwienią śmiertelnej tęsknoty. Bez których godziny są jak ślepe ptaki z gniazd wyrzucone w nieskończoną ciemnośc,
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Być - nie znaczy tylko żyć, Być - to pozostawić coś w sercach pamięci,wspomnieniach..:"
Zgłoś SPAM
(*)
Twojej pamięci ...*..*..*
Zgłoś SPAM
HALINA
¨¸.»✿ PAMIĘTAM ✿“˜¨¸.»✿“MICHAŁKU...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥ ♥ NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tej jednej rany w sercu nie można uleczyć, bo na każde wspomnienie znów krwawi i boli. Dusze osamotnione będą tęsknić za Wami aż do Spotkania... [*]
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Łzy wciąż płyną, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu Waszej obecności..:"(*
Zgłoś SPAM
mama Marcela Musioł,siostra Sebastiana Smoczyńskiego,córka Grażyny Smoczyńskiej
♥...długo mnie NIE było....ale... PAMIĘĆ TO TWARDA SKAŁA...♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W sercu pozostawiliście ślady na wieki,choć minął czas odległy i daleki.Tylko łza po policzku spływa,ta smutna,nieszczęśliwa...(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili pragnienia....♥✿♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥✿♥
Zgłoś SPAM
nieznajoma
Michasiu... Dzielny Wojowniku odpocznij w pokoju ..*..*..*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Zbyt mało sił by zapomnieć,Zbyt mało sił by uwierzyć,Zbyt dużo uczuć, by tak po prostu odejść,wrócić do codzienności,w której Ciebie brak...(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć,zostaje tylko milczenie pełne gorących łez....światełko nieustającej pamięci (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Pamiętamy Michałku....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...Ile łez wylanych,tyle smutku i boleści w nas...to nie był czas by opuszczać nas... :"(
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Światełko mojej pamięci dla Ciebie aniołeczku
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
..Tęsknota, ból i cierpienie nie znają czasu .Pozostają na zawsze...:"(
Zgłoś SPAM
Lusia
Ani morze łez wylanych,ani nocy nieprzespanych...nic Was już nam nie odda...śpijcie spokojnie...została pamięć i miłość najbliższych...Aniołeczki kochane...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
•ڰۣڿ♥ڰۣڿ♥ Ten ból i tęsknota nigdy nie zgaśnie tak jak pamięć o Was nigdy nie zaśnie ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ Śpijcie w spokoju•ڰۣڿ♥ڰۣڿ♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   135   136   137   ...   346   347    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Danuta Pogorzelec
28.02.2012