A Twoje ulubione, czerwone kozlaki , tam kole plota, pod brzozkami, sa na
potege.....
Zgłoś SPAM
Jola
Zgłoś SPAM
Jola
Zgłoś SPAM
Dany Katz
Thinking of you! RIP
Zgłoś SPAM
Jerzy Wierzbicki
Zgłoś SPAM
Dominikato juz rok...
Zgłoś SPAM
N
ŚPIJ SPOKOJNIE...ROCZNICOWE ŚWIATEŁKO(*)
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Zgłoś SPAM
Dorota Czarnecka
Czesto mi sie snisz, a mysli, wspomnienia i bardzo duzo pytan, same sie
pojawiaja.......
Zgłoś SPAM
W F Cynowski
to już rok jak odszedłeś MICHALE
Zgłoś SPAM
Kasia Cynowska
wszystkiego najlepszego Tatku :*
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Irena Broszczakowska
Zgłoś SPAM
Dorota Czarnecka
To taki czas, kiedy zaczynaja dojrzewac truskawki... Ty wiesz ktore, no te.ktore
znalazlam w krzaczorach pod grusza, ta ,od hamaka... pewnie sie rozkumkaly zaby
i w calej Lipie pachnie krowiakiem....
Zgłoś SPAM
W F CYNOWSKI
ku pamięci MICHALE
Zgłoś SPAM
Jerzy wierzbicki
Zgłoś SPAM
Dany Katz
Still missing you my dear friend, hope one day we will meet again!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.