Zawsze będziesz między nami, w pamięci i sercach pozostaniesz. Jasne
Światełko do Nieba Ci ślę, Marzenko
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
W samo południe zgasło słońce... Marzenko, urodzinowe światełko
pamięci... śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
Teściowa
Droga Marzenko,Moc Światełek do Nieba za dni mojej nieobecności...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
… I pozostało tylko wspomnienie. I pamięć o Was, co nigdy nie zgaśnie.
Niech jej symbolem będą te skromne lampki jasne. ŚWIATEŁKO NA DZIŚ I JUTRO
DLA Ciebie, Marzenko
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Straciliśmy,co było dla nas najważniejsze.Straciliśmy,wszystkie chwile
najpiękniejsze.W naszych sercach na zawsze Was mamy...._[♥]_..Światełko
Pamięci dla Ciebie Marzenko.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Ogromna jest tęsknota, gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...gdy myśl jest przy
Tobie, a droga do Ciebie daleka...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Choć Was już nie ma wśród nas, kochamy nadal, pamiętamy i choć płomyki
Światełek, które Wam zapalamy budzą smutek, żal i znów łzy płyną,
mówimy- Do zobaczenia, bo wierzymy, że Gdzieś,Tam się spotkamy
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Tułaczka moja już dobiegła kresu, dla moich oczu słońce ziemi
zgasło..." Marzenko, spoczywaj w Panu!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.