I zgasło słońce,kiedy jeszcze był dzień... Światełko Pamięci Marzenko
Droga...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wyciągamy ręce, chcemy zatrzymać dzień, noc, chwilę by choć raz jeszcze
dotknąć i przytulić Was Kochani....
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Nie ma już nic,tylko Wspomnień cichy szept,zdeptanych uczuć stos,góra
pustych słów. i wieczna cudowna pamięć."..pamięc o Tobie MARZENKO..
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Ulotne serca bicie, ulotne nasze życie.
I choć wszystko, ulotnym się staje .
Ale gdy kochamy, pamięć w sercu pozostaje.” A jej symbolem niech będzie to
Światełko
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
Teściowa
Marzenko Droga, Światełko dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
❤️.♥. Kochamy .. Tęsknimy .♥.❤️....Modlitwa i Światełko Pamięci
dla Ciebie Marzenko.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Jaśniutkie Światełko na szarą, ostatnią niedzielę stycznia dla Ciebie,
Marzenko
Dzisiaj obchodziliśmy Urodziny Twojej Mamy,które zorganizowała Zuzia...Było
miło, ale ...nie było Ciebie... byłaś z nami cały czas...w naszej
pamięci...i gdzieś TAM...BYŁAŚ...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Rozłączeni, lecz jedno o drugim pamięta, my o Was na ziemi, Wy o nas w
niebie...pomiędzy nami lata biały gołąb smutku...tęsknimy Kochani tak
bardzo
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.