Tak cicho,jakby nikogo nie było lecz my czujemy jak Wasze serca koło nas
biją, czujemy wpatrzone w nas oczy, uważne i troskliwie, nawet w środku
nocy...modlitwa i światełko dla Was w Dzień Zaduszny
Zgłoś SPAM
TEŚCIOWA
Zaduszkowe Światełko Pamięci dla Ciebie, Marzenko Droga i dla wszystkich
,którzy są TAM z Tobą...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Marzenko, w Zaduszki modlę się za spokój twej duszy
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dzień Zaduszny...dla Ciebie Marzenko moje ciche zapłakane światełko...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Pośród cmentarzy cichych uliczek, jak wierna pamięć palą się
znicze..."
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Przeszłość zachowana w pamięci,staje się częścią
teraźniejszości."-T.Kotarbiński ...Zaduszkowa pamięc i modlitwa dla
Ciebie MARZENKO w ten pochmurny,deswzczowy i smutny dzień...2 LISTOPADA
2017r...
Zgłoś SPAM
Donata
(*)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie wrócicie, chyba, że zdarzyłby się cud..pozostały tylko wspomnienia nie
do zapomnienia..Byliście z nami i zawsze Będziecie...pamiętamy Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..1 listopad - w tym szczególnym dniu światełko i modlitwa dla Ciebie
Marzenko...Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie,a światłość wiekuista
niechaj Jej świeci...
Zgłoś SPAM
TEŚCIOWA
Marzenko Droga,dzisiaj szczególny dzień, Dzień Wszystkich
Świętych.Szczególne ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE.Niezliczona ilość
lampek na Twoim Grobie-to Pamięć o Tobie.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
Dla Tych, którzy odeszli w nieznany świat, płomień na wietrze kołysze
wiatr... dla Nich to dzień - pierwszy dzień Listopada... Marzenko...
Zgłoś SPAM
Donata
pamięć i modlitwa w tym dniu wyjatkowym dla Ciebie Marzenko.....
Zgłoś SPAM
TEŚCIOWA
Marzenko Droga ,pamiętamy o Tobie,pamiętamy o wszystkich którzy
odeszli.Rodzina,Znajomi, Przyjaciele,Znajomi i Nieznajomi,pamiętamy o Was i
zapalamy wirtualne ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Dla tych
Którzy odeszli
W nieznany świat,
Płomień na wietrze
Kołysze wiatr.
Dla nich tyle kwiatów…” i jasne Światełka Pamięci
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[..] i jedyne pragnienie,jakie odczuwa podświadomie każdy człowiek – to
przetrwanie w pamięci innych...pamiętajmy o Tych co odeszli...pamietajmy o
MARZENCE...[*]...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.