Dopóki pamiętamy o Nich,to Oni są w nas,nawet w szarych dniach,
kiedy wszystko okrywa się smutkiem.Światełko i modlitwa dla
Ciebie...Odpoczywaj...
Zgłoś SPAM
d
<*>
Zgłoś SPAM
nika
(')
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
....tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg wypisał Twój znak, tam gdzie gwiazdy
lśnią Nasz Bóg zbudował Ci dom, tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg
zapragnął Cię mieć..Marysiu[*][*]
Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć..." Odpoczywaj w
pokoju Marysiu..[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko pamięci w ten szczególny dzień,dzień zadumy i
modlitwy.....Śpijcie spokojnie dzieci ukochane.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.