Dla tych Którzy odeszli... W nieznany świat.... Płomień na wietrze Kołysze
wiatr... Dla Ciebie Marysiu..[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wieczność nie zamknęła przed Nami bramy,przyjdzie chwila - gdy znów się
wszyscy spotkamy....Światełko i modlitwa dla Was....
Zgłoś SPAM
d
<*>
Zgłoś SPAM
tosia
(*)
Zgłoś SPAM
mama(*)
(*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Każdy gwiazdkę ma na niebie...dla każdego gwiazdka lśni...PAN BÓG wybrał
właśnie CIEBIE..i tą gwiazdką JESTEŚ TY.....[*]
Zgłoś SPAM
d
<*>
Zgłoś SPAM
mama
(*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
...Każdego dnia ma rozpacz trwa... ramiona ciągle puste.. wciąż szukam Cię
i w noc i w dzień... zapełnić pragnę pustkę..Mikołajkowe światełko
pamięci....[*]
Zgłoś SPAM
d
<*>
Zgłoś SPAM
mama
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się nigdy nie żalą, Są
winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy płaczę, nie pytaj,
dlaczego....Światełko i modlitwa dla Ciebie...Śpij spokojnie....
Zgłoś SPAM
d
<*>
Zgłoś SPAM
d
<*>
Zgłoś SPAM
nika
(*)
Zgłoś SPAM
mama
(*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Dziecko to słońce i radość..Dziecko to największy skarb..Gdy gaśnie zbyt
szybko Jego płomień..nasze serca ogarnia ból..smutek..tęsknota i żal...[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.