Z Tobą odeszły wszystkie marzenia... I wszystkie plany się skończyły!
Zostały tylko piękne wspomnienia.. I ból co odbiera do życia siły ..[*]
Zgłoś SPAM
d
<*>
Zgłoś SPAM
nika
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość jest
nieśmiertelna...Światełko i modlitwa dla Was Dzieci Ukochane....
Zgłoś SPAM
d
<*>
Zgłoś SPAM
mama
(*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Twe serce wędruje z nami,po krętych ścieżynach losu,wciąż czujemy Twoją
obecność, zapomnieć Ciebie nie sposób. ♥SPOCZYWAJ W POKOJU[*][*]
Zgłoś SPAM
d
<*>
Zgłoś SPAM
d
<*>
Zgłoś SPAM
d
<*>
Zgłoś SPAM
mama
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Świąteczne światełko i modlitwa dla Ciebie....
Zgłoś SPAM
d
<*>
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Dziś pełna chwały Już Jesteś.. Do siebie wezwał Cię Anioł.. Ażebyś z
Bogiem nad światem trwała.. Ażebyś wszystkich bliskich w opiece
miała..Świąteczne światełko dla Ciebie Marysiu..[*]
Zgłoś SPAM
jesteś z nami
(*)
Zgłoś SPAM
myślę o Tobie
(*)
Zgłoś SPAM
mama
(*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Oczami wodziłaś po szerokim niebie... szukając drogi wyznaczonej dla
Ciebie... ogarniałaś świat ciekawym spojrzeniem... by zabrać ze sobą każde
wspomnienie... Odpoczywaj Marysiu...[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamiętajmy nie tylko dziś pamiętajmy zawsze ...
bo tak długo człowiek żyje jak długo o nim się pamięta ....Światełko i
modlitwa dla Ciebie.....Odpoczywaj....
Zgłoś SPAM
siostra śp.Ewy Dyktyńskiej
Teraz niebo Tobie przyjacielem,śpiew anielski czas umila,księżyc srebrem
drogę ściele..Spoczywaj w pokoju Aniele
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.