Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie,pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.Światełko i
modlitwa.Dziękujemy za bycie z nami i Anetką w IIrocznice
Zgłoś SPAM
mama
(*)
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
A jednak ciągle zadajemy sobie pytanie, jaki w tym sens.Nikt go nie
widzi.Światełko i modlitwa dla Ciebie.Z uwagi na jutrzejszy bardzo trudny
dzień proszę o usprawiedliwienie jeżeli nie zapalę znicza
Zgłoś SPAM
mama
(*)
Zgłoś SPAM
mama
(*)
Zgłoś SPAM
mama
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg
pozwala nam tu żyć..Światełko i modlitwa dla Ciebie...Odpoczywaj w
pokoju.....
Zgłoś SPAM
rodyice Anetki Jucha
Nieustające światełko pamięci.Niech zawsze Ci płonie. Spoczywaj w pokoju,a
światło niech zawsze będzie z Tobą.Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Witka
Zgłoś SPAM
mama
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
…♥ Światełko i modlitwa dla Ciebie za wczoraj i na dziś Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
mama
(*)
Zgłoś SPAM
nika
(*)
Zgłoś SPAM
mama
(*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Kasia
pamiętam kochana...
Zgłoś SPAM
Magda m
Ojj Mery..pamiętam cały czas o Tobie.
Zgłoś SPAM
mama ANI O lat 18(*)
Zgłoś SPAM
Ania
Zgłoś SPAM
mama Marcina
W ten smutny urodzinowy DZIEN- pozostawiam moją modlitwę -MARYSIU.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.