..I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo w sercu
pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..♥..Kochani ból
nie chce ustąpić ..!
Zgłoś SPAM
KOLEZANKA
(*) ISIU, TAK BARDZO MI CIEBIE BRAK, GDYBYŚ TU BYŁA...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko do nieba(*)
Zgłoś SPAM
Halina
Jesteś pięknym Aniołkiem, Maryniu...[[*]]
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
I tylko smutek,Maryniu Kochana....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas .!:"(...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamietamy!!!!
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Im więcej wart człowiek ,tym większy ból po nim..!.. tylko łzy i
wspomnienia nam pozostały.Są serca w których będziecie żyć wiecznie
aniołki :"(
Zgłoś SPAM
Halina
Maryniu...(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Mówi się, że najpiękniejsze chwile nigdy nie wrócą a one wracają... ... w
snach, w tęsknocie...w żalu(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nikt nie jest naprawdę stracony,jeśli był w naszym życiu i kochał nas, a my
kochaliśmy jego... :"( ..Aniołki
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Śmierć zawsze przychodzi nie w porę, czasem rano, czasem wieczorem, ale
zawsze wtedy, gdy się jej nie spodziewasz.Odpoczywaj w spokoju Aniolku.
Zgłoś SPAM
BLISKA ŚP. MARYSI HERZOG
śpij słodko maleńka
Zgłoś SPAM
Halina
Czasem na chwilę gaśnie słońce, Duszę wypełnia gęsty mrok. Nikną
nadzieje i marzenia, I w pustce ginie tęskny wzrok...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..to nie był czas,to nie była pora
..:"(! Tęsknota jest okrutna !
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Są wspomnienia, które są jedyną osłodą. Jest miłość, która
trwa, choć w innych światach..." ♥ ..! Aniołki światełko pamięci ..
Smutno ..!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie to jest ważne, że można żyć samą nadzieją, lecz to, że życie bez
niej nic nie jest warte...(*)
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
[[[***]]]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..!.. to nie był czas to nie była pora
:"( Aniołki kochane nasza pamięć
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Im więcej wart człowiek ,tym większy ból po nim..!.. tylko łzy i
wspomnienia nam pozostały.Są serca w których będziecie żyć wiecznie
aniołki :"(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.