❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️ Bądź pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo
w naszych sercach, Twoje serce bije..❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Urodzinowa lampeczka dla Ciebie Marvinku...lata mijają, a ból i tęsknota nie
słabną, Małgosiu sercem jestem z Tobą, pozdrawiam serdecznie Gosia
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Smutny jest świat gdy odchodzi najukochańsze sercu życie, kiedyś było
inaczej: wspólne dni, marzenia, radości, teraz tego już nie ma, dzisiaj są
tylko wspomnienia...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Czasem nie mamy wyboru, musimy coś zaakceptować i to jest bolesne..."
Marvinku, światełko na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego. R.I.P.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️Światełka na Uroczystość Zmartńwychwstania Pańskiego.❤️
Piękna Duszo, dostąp łaski życia w wiecznej Jasności i nieprzemijającym
szczęściu. Wieczny odpoczynek Drogi Marvinku. .♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
To, co w sercu najcenniejsze przesyłamy każdego dnia naszym Najbliższym,
którzy odeszli, a nieustająco są obecni w naszym życiu....
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Palimy lampki pamięci, ich drgające płomyki cienką smugą światła unoszą
w niebo żal...pozostała nam pamięć tamtych lat, zrobilibyśmy wszystko by
móc cofnąć czas Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama ❤️❤️❤️❤️❤️
Kocham Cię synek ❤️
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Najsmutniejsze są oczy, w których zgasła nadzieja, oczy ludzi, którzy by
chcieli lecz nie mogą nic zmienić....pamiętam Kochani
Zgłoś SPAM
Mama ❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Trudna to miłość na odległość światów, gdzie znicz granicą, gdzie
tęsknota płomieniem głaszcze dłonie w popiołach, i gdzie świętem
ścieżek powszechność bo ona trwa...Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama ❤️❤️❤️❤️❤️
Na szczycie góry spotkamy się synek ❤️
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia nawiedzają nas nieustannie...był czas piękny, budzący nadzieję,
radość i dumę...teraz pozostały w sercach zgliszcza po tych dniach
szczęśliwych...tęsknimy Kochani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.