Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych... Marvinku, światełko na koniec
maja... Pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Ostatnie majowe światełko Marvinku...dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Ostatni dzień maja a jutro Dzień Dziecka smutny bez Ciebie Aniołku.Jak boli
serce matki, nie tak powinno być.Wysyłam światełka i modlitwy jak bukiety
róż ,ciesz się radością nieba.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐♣⭐❤️ ŚWIATELKA NA NIEDZIELĘ ❤️ Uczmy się kochać
bliskich. Bo może nie być ich jutro. Kochajmy wszystkich. Bo człowiek żyje
czasem tak krótko,Zostawiam modlitwę.Marvinku.❤️⭐♣⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie
tęczy spotkamy się znów, pośród rajskich połonin, gdzie nie ma bólu i
łez, spleciemy dłonie, przed siebie będziemy biec...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ ❀❤❀ ❤️ ..... Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w naszym
sercu... Będą tam żyć - dopóki ono będzie bić............. Światełko
Pamięci i modlitwę zostawiam
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♣❤️Smutne są słowa, gdy giną bez końca... Smutna jest miłość,
gdy ból się uśmiecha... Smutne jest serce, gdy tęsknią bez końca..."
Zostawiam codzienną modlitwę dla Ciebie kochanay❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jakim słowem, jaką myślą zaprosić Was do naszych snów, by choć przez
moment znów wziąć za rękę, przytulić i popatrzeć w kochane
oczy...pamiętam
Zgłoś SPAM
Mama ❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochani czas się nie zatrzyma, nie zawróci, jedynie pamięć smucić się nie
pozwoli, echem przywróci ten czas daleki, a tak bliski co wciąż w nas
trwa....
Zgłoś SPAM
Mama ❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄❤️❄❤️ Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz
wypowiedzieć-zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość
osieroconych serc.Zostawiam codzienną modlitwę i pamięć.❤️❄
❤️❄❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co mamy dziś to miłość do Was Kochani, pamięć oczu Waszych, to
myśli o Was...wszystko co mamy jest w sercach naszych....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.