Można odejść daleko, by stale być blisko... Marvinku pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia i dziadek
❤❤❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie wschodzą zorze nasze oczy szukają Waszych śladów, tam, gdzie
jaśnieją gwiazdy przeczuwamy świat, który przytulił Was z miłością do
serca, tam, gdzie jesteśmy tęsknimy tak bardzo za Wami...
Ból i żal w nas tkwi, w myślach tylko Wy Kochani...zagłębieni w smutku
szukamy sensu swego istnienia...nasze życie tutaj bez Was nie ma żadnego
znaczenia...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.