Odeszliście...tyle po sobie zostawiliście...i najpiękniejsze
wspomnienia...Kochani, nasze promyki złote my też umieramy...w tęsknoty...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ• Światełko
Pamięci i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Sobotnie ڿڰۣڿ❀ Marvinku
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Są wspomnienia, które nigdy nie blakną, nieważne ile czasu upłynęło...
są Ludzie, których nigdy się nie zapomina, nieważne ile czasu temu
odeszli... Marvinku, już październikowe światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zawsze będziemy Was kochać, tak bardzo, bardzo ponad życie...zawsze będziemy
myśleć i marzyć...i tęsknić będziemy...i płakać za Wami...będziemy
tulić Wasze rzeczy...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kiedy tęsknota i ból serca ściska, i łzy się cisną w nasze
oczy...wyciągamy fotografie by Waszym widokiem cieszyć nasze oczy...tylko one
potrafiły Was zatrzymać...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
Dobranoc Maryś ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię Marvinku ❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wyciągamy ręce po pomoc, nikt nam nie pomaga, łzy cierpienia ciągle
płyną....miłość nie słabnie, tęsknota ciągle taka sama Kochani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.