Dla Ciebie Marvinku nasze światełko w Dniu Dziecka Utraconego...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dzień Dziecka Utraconego...pamiętam o Tobie Marvinku...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę... za szybko, za rano,
za nagle... nie pyta, nie dyskutuje...przychodzi i zostawia ból... ból, który
ukoić mogą tylko wspomnienia...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdy Byliście Kochani z nami cały świat się śmiał...dziś nam pozostały
smutek, tęsknota i żal...
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
Dobranoc Maryś ❤️
Zgłoś SPAM
Mama
❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota...Ktoś odchodzi i Ktoś zostaje, bo jak cisza pełna szelestu, tak
pełna wspomnień jest pamięć...za daleko Jesteście by wrócić, czekamy na
spotkanie Kochani...
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama
❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Serca nasze wypełnione bólem i smutkiem...pamiętamy Kochani każdego dnia,
pamiętamy radość i śmiech....przecież Odeszliście, żeby odpocząć choć
chwilę....
Zgłoś SPAM
mama tadzia W
Różańcowej Pani nieba ziemi zawierzam Cię w modlitwie zapalając ten znicz
pamięci.Odpoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zobaczyć, że Jesteście szczęśliwi, widokiem się Waszym ucieszyć,
miłością do serca przygarnąć, bezkresną tęsknotę uleczyć....Ukochani
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️ Tęsknię za Tobą Maryś ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama
❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Każdy dzień uświadamia nam,że Was już nie ma,lecz Tęsknota i Pamięć
żyje w naszych sercach. _ Światełko z modlitwą dla Ciebie Marvinku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.