Już nigdy nie będzie tak jak było...pozostał żal, ból, złość na cały
ten świat...ogromna miłość i tęsknota za Wami Ukochani każdego dnia
gdziekolwiek jesteśmy, cokolwiek robimy...
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama
Kiedyś synek znajdę Cię tam gdzieś u góry i pokocham jeszcze bardziej ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY •ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ• Światełko Pamięci
i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`Pamięć
jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych,
którzy odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Rozdarcie duszy, łza na policzku, bezsens...nikt nie wie skąd pochodzi, lecz
tylu ją zna - TĘSKNOTA - w ilu sercach już mieszka???
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama
❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Nic, co zakorzenione w miłości nie będzie nigdy stracone, ponieważ
stało się częścią naszego życia."/Pam Brown/ ──═♦ ✿
♦═──Światełko z modlitwą Marvinku.
Nasze wspomnienia... są pełne łez, bez Was życie straciło sens...piękne
wspomnienia to za mało...nie można cofnąć czasu...i tylko nadzieja spotkania
pozostała Ukochani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.