Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marvin Rugowski


* 18.05.2002

 

+ 05.08.2015

Miejsce pochówku: Cmentarz Nowofarny przy ul. Artyleryjskiej.

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (76)
Licznik odwiedzin strony
334486
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama
Synku....❤
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐⭕⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ ⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•* - Nasze smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, ... I przekonaj, że tak ma być, że po głosach tych wciąż drży powietrze, że odeszli po to być żyć i tym razem będą żyć wiecznie..." Marvinku pamiętam
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
W wigilię Wigilii, kiedy przygotowywanie do wieczerzy bez najbliższych nie sprawia już radości - najjaśniejsze światełko do nieba, do Was najbliżsi ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐♨️⭐ Maevinku, przedświąteczne światełko pamięci, -Bliskim życzę zdrowych,spokojnych, pełnych nadziei Świąt Bożego Narodzenia.Dziękuję za wpólne trwanie przy naszych bliskich.⭐♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kiedy Byliście przy nas nie liczyło się nic...teraz nam pozostały smutek i łzy...będziemy Was zawsze kochać i będziemy o Was śnić, ale to nie wystarcza...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię synek ❤
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
Tęsknię za Tobą Maryś ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ ODPOCZYWAJCIE W SPOKOJU
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć nam tęskno i smutno, nadziei nie tracimy, że rozłąka przeminie jak sen, znów za rękę na spacer pójdziemy, musi przyjść...i nadejdzie ten dzień...
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama
❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   394   395   396   ...   1926   1927    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
08.02.2016