To nic, że dzieli nas czas, to nic, że dzielą nas kilometry, to nic, że
dzieli nas granica zimnych ścian i drzwi zamkniętych...ponad całą ziemią
łączą się nasze serca, nawet z daleka siebie słyszą
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko w ostatnim dniu 2022 roku wraz z modlitwą dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
Sylwestrowe światełko pamięci dla Ciebie Maryś
❤️❤️❤️❤️❤️ Tęsknię za Tobą ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Ostatnie w tym roku światełko Marvinku...pamiętam
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Musimy się nauczyć tracić. Musimy być świadomi tego, że bez względu na
to, co zdobywamy, wcześniej czy później to tracimy... Smutne... Marvinku
światełko w ten ostatni dzień roku. Pamiętam..
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐❤️⭐Sylwestrowe,piękne,najjaśniejszae lampeczki,dla Ciebie Marvinku
.Bliskim życzę szczęśliwego,lepszego roku,dużo zdrowia.Dziękuję za
wspólne trwanie i pamięć,pozdrawiam.⭐❤️⭐
;Nic tak nie rani,jak odłamki wspomnień; _(_❤️_)_ Światełko Pamięci dla
Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Kończy się kolejny rok naszego smutku i tęsknoty. Niech światełko pamięci
z modlitwą o radość wieczną leci do Ciebie, a kolejny rok doda sił Bliskim
na dalsze wspólne trwanie.Życzę zdrowia i spokoju.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️⭐❤️⭐ Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy.Jest
takie miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie miejsce,którego
Nie zburzy żadna zamieć.⭐❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zniknęliście z naszego życia jak obłoki zdmuchnięte z nieba przez wiatr,
Byliście, a teraz Was nie ma, a my tęsknimy i zatapiamy się we
wspomnieniach...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.