♣❤️♣ Wiem ,że spotkamy się. Tam gdzie życie nie jest snem. Tam gdzie
w miejscu stoi czas. I gdzie trafi każdy z nas. Zostawiam światelka wiecznej
pamięci codzienną modlitwę....♣❤️♣
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️"Łzy wciąż płyna,serce pęka brak tu
szczęścia i miłości brak tu Twojej obecności" „Bo umrzeć to zbyt
mały powód żeby przestać kochać.Imieninowe światełka i
modlitwa."❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknoty nie opiszesz...wokół wszystko rani...ale jesteśmy pewni, że Was
Kochani spotkamy...bo jeśli w to nie wierzyć, to jak to wszystko przeżyć...
Inni marzą o Aniołach a ja mam swojego tam u góry w niebie wiem że jesteś
blisko mnie i czuwasz nad nami Marvinku ❤
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Marvinku...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tak trudno uwierzyć, że tyle miłości, tyle dobroci może odejść tak
niespodziewanie. ____ Smutne światełko dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Świat wygląda tak samo, choć tyle się zmieniło... Nic już się nie
powtórzy, nie będzie już, jak było... Marvinku styczniowe światełko mojej
modlitwy i zadumy
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem
ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by
o Tobie przypominał nam tutaj, na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście wśród nas, tuż obok nas, chociaż w takiej niemej ciszy, za mgłą
smutku i tęsknoty, niewidzialni, a tak bezgranicznie obecni....Ukochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.