♣❤️♣ Wiem ,że spotkamy się. Tam gdzie życie nie jest snem. Tam gdzie
w miejscu stoi czas. I gdzie trafi każdy z nas. Zostawiam światełka wiecznej
pamięci codzienną modlitwę.♣❤️♣
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tak bardzo nam Was brakuje, jak mamy żal w sercach zagłuszyć...kiedyś się
przecież spotkamy...Wasz uśmiech ciepły, serdeczny na zawsze w sercach
naszych zostanie...
❤️*❤️ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze
będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia, które
będą towarzyszyć nam do końca naszego życia. ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niedługo znów spotkamy się, powróci radość, głośny śmiech, przez chwile
cały świat będzie nasz, potokiem słów powitacie nas, spojrzeniem, gestem
jak we śnie....z miłością odmierzamy czas
Zgłoś SPAM
Mama
Kiedyś na szczycie góry spotkamy się synek ❤
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Są chwile, które w pamięci zostaną i choć czas mija, one nie
mijają" ___ Niegasnące Światełko Pamięci Marvinku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Jest taki ból, którego nic nie ukoi… Jest taki strach, którego
nic nie pokona… Jest taki żal, który nigdy nie zniknie… Jest taka
tęsknota, która na zawsze zostanie, Marvinku....♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć tak daleko od siebie, że ani Was dotknąć, ani uścisnąć, to sercem i
myślą zawsze przy Was jesteśmy, spijcie spokojnie Kochani.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.