❤️ ♨ ❤️ ♨ ❤️ Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas W naszych
sercach i wspomnieniach Zostaną tam przez cały czas Naszego ludzkiego
istnienia.Zostawiam światełko i codzienną modlitwę.❤️ ♨ ❤️
♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
O Was ciągle marzymy...smutek mamy na twarzy, na spotkanie czekamy, bo tak
bardzo Was kochamy...w oczach mamy łzy i ciągle tęsknimy, tęsknimy Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama
❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Marvinku kochany...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Marvinku, moja pamięć zostaje z Tobą na najbliższe dwa tygodnie. Fizycznie
będę daleko stąd ale myślami tutaj.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Kiedy tęsknię __
zamykam powieki i Jesteś...
i Jesteś...
(¨`•.•´¨)_♥
_`•.(¨`•.•´¨)_♥
____ `•.¸.•´_____
Światełko Pamięci dla Ciebie Marvinku.
❤️♣❤️Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją, Gdy w
sercu pustka, smutek i żal. Tak trudno śmiać się razem z innymi. Gdy Ciebie
już nie ma wśród nas.
Pamiętam....❤️♣❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Życie to układ z nut, raz to tonacja moll, za chwilę dur...dla Tych co
odeszli czas się zatrzymał, nam zabrał wszystkie marzenia, jedynie
wspomnienia zostawił....i tęsknotę ogromną
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Życie człowieka jest jak płomień świecy... Wystarczy podmuch wiatru, żeby
je zgasić... R.I.P
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię Marvinku ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Żyjemy,ale nic nie jest tak jak przedtem, już nie jesteśmy tacy sami; ----
Światełko z modlitwą dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
☀️❄️❀❤️❀♨❄️ ❤️♣❤️♨❀❤️❀ ☀️"Dla
świata byłeś tylko cząstką, dla Nas całym światem. Zostawiam światełka
wiecznej pamięci i modlitwę...☀️❀❤️❀
♨❤️♣❤️❄️♨❀❤️❀❄️☀️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś w oddali miłość nasza, cała ciepłem wypełniona....a my tęsknimy
tutaj sami, choć w sercach Was Kochani ciągle mamy....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.