Trzeba pamiętać i trzeba kochać. I więcej już nic. ___ Światełko z
modlitwą dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknimy tak bardzo Kochani...żal, bezsilność, smutek...kochamy, bo kochać
to znaczy pamiętać, w pamięci odnajdywać Was...
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
Mama
Kiedyś synek ....spotkamy się i już na zawsze bedziemy razem ❤
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból chowamy skrycie, bo łez
naszych nikt nie zrozumie, a dalej,dalej jest życie.Zostawiam najjaśniejsze
swiatełka i codzienną modlitwę,kochani.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Te wszystkie chwile spędzone z Wami, każde spojrzenie, każdy dotyk, każde
słowo...teraz to wszystko wraca we wspomnieniach, w myślach.....zapisane w
sercu...tęsknota serca rwie Kochani
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ Nie ma życia,które rodzi się bez bólu i miłości nie ma,która łez
nie doznała, nie ma szczęścia,co goryczy nie wypiło, nie ma prostej
drogi,bez zakrętów i kamieni, jednak jest NADZIEJA.❤️...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jest wiatr co w oczy wieje, jest deszcz co zmywa łzy, jest słońce, które
grzeje...jest ból, tęsknota i łzy....zadomowiły się u nas na
dobre....tęsknimy Kochani, tak bardzo....
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię synek ❤
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Tęsknota za człowiekiem to najgorsza kara, jaka można dostać od życia...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą
Zostaniesz w naszych sercach ukochaną osobą
Światełko pamięci Marvinku
❤️♨️♨️♨️❤️❤️♨️♨️♨️❤️❤️♨️♨️♨️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
✿*°❤️°*✿Jest taki ból, którego nic nie ukoi… Jest taki strach,
którego nic nie pokona.Jest taki żal,który nigdy nie zniknie.Jest taka
tęsknota,która na zawsze zostanie.Pamiętam .✿*°❤️°*✿
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gwiazdy na niebie mówią za Was że Jesteście...że Żyjecie wśród Tych,
którzy Was znali i Tych, którzy tak bardzo kochali... i kochają....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.