❤️Jesteś w krainie mojego serca, ogrzewam Ciebie jego ciepłem każdego
dnia, Miłością jego jesteś będziesz na zawsze , oplecione pamięcią
Twojego uśmiechu , jesteś odbijasz się w moim wzroku.❤️
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Dzieli nas czas, dzielą nas kilometry, dzieli nas granica zimnych ścian i
drzwi zamkniętych - to nic, łączą nas nasze serca kochające....
Zgłoś SPAM
Mama
❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Jutro nie jest zagwarantowane nikomu, ani młodemu, ani staremu...
Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych, którzy tak bardzo się
kochają...dlaczego? ♥◡♥◡♥◡♥ Światełko Pamięci i modlitwa dla
Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️☆❤️Tu Ciebie nie ma,lecz jesteś przecież!I pozostaniesz w jasnym
świecie; jest coś, co mrokom się opiera, jest pamięć,a ona nie umiera!
Zostawiam światełko pamięci i modlitwę, kochani.❤️☆❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
I przyszła wiosna....po czystym niebie szybują złociste promyki słońca, z
świergotem życie się budzi....bez Was....
Każdy dzień w moim życiu kiedy byłeś obecny gdy mogłam Cię przytulić
pocałować...był najlepszym czasem który wypełniał moje dni na zawsze synek
będziesz w moim sercu ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Palma wielkanocna jest symbolem triumfu
Chrystusa oraz męczeństwa wprowadza nas w Wielki Tydzień.Na Nedzielę
Palmową,zostawiam światełka i modlitwę dla
Ciebie..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mieć skrzydła, wzbić się do chmur, polecieć do raju zostawiając zamknięte
drzwi do szarości tego świata...byle bliżej Was Kochani
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a
jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy
modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy.Jest takie
miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie miejsce,którego Nie
zburzy żadna zamieć, Zawsze pamiętam.❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.