Odpoczywaj w pokoju, niech Twoja dusza zazna Miłosierdzia
Stwórcy....Światełko z modlitwą dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i
miłości brak tu Twojej obecności..." „Bo umrzeć to zbyt mały powód
żeby przestać kochać.” Zostawiam codzienną
modlitwę.Marvinku.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wieczory gorzko pachnące samotnością, spłakane wspomnieniami, zagubione
radość i szczęście...tęsknimy Kochani tak bardzo
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Czas synek spędzony z Tobą to całe moje życie ❤
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Są pożegnania,na które nigdy nie będziemy gotowi Są
słowa,które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl,o
których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.Pamiętam.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Dla Ciebie ten Płomyczek do Nieba ☀️ ❤️
Odpoczywaj w Pokoju
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mijają dni...i to ciągłe czekanie, że coś się zdarzy, że boleć
przestanie, czekanie na to, że Wrócicie, czekanie na jakiś znak, czekanie na
spotkanie Kochani....
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jesteś w każdej minucie naszego życia - NA ZAWSZE; ___ Światełko Pamięci
i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć
nadziei,bo gdzieś na dnie tej ciemności jest płomień,którego nie zgasi
żaden wiatr.Najjaśniejsze światełka pamięci,Marvinku.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie zatarte w sercach wspomnienia, pamięć, której nie da się wymazać z serc
i z życia naszego...rozpacz i cierpienie w bezsenne noce...zabrakło serc
Waszych, tak bardzo nam potrzebnych Ukochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Pozostała już tylko pamięć i tęsknota,to tak bardzo mało, za mało;
__ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.