Czasem spoglądamy w niebo...widzimy tę nieskończoność...wiemy, że
tajemnicy Waszego odejścia tu nie zgłębimy...pozostaje nadzieja, że Tam
czekacie Kochani
Minęło szczęście, nie przeszło cierpienie,a pozostało tylko wspomnienie.
___ Światełko i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨Tańcują wspomnienia Na zimnym marmurze Płomieniem świecy
przywołane Nie pozwalają zapomnieć Gorącem serc ogrzane.Światełka do Nieba
z Modlitwą i Wspomnieniem,Marvinku.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W najjaśniejszej z gwiazd, jak najdroższy skarb ukrył Was nasz Pan. Odtąd
już w blasku dnia, każdy cień jest jak noc w ciszy słów, a każdy dżwięk
sprawia nam ogromny ból i serca lęk, bo nie Wracacie
Zgłoś SPAM
Mama
Każdy chciałby mieć Anioła...ja mam swojego Ciebie synku patrzysz na mnie
tam z góry i czuwasz nad nami kocham Cię ❤
Marvinku - (_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i
miłości brak tu Twojej obecności." „Bo umrzeć to zbyt mały powód
żeby przestać kochać.” Zostawiam modlitwę i mnóstwo
swiatełek,.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czekamy kiedy się spotkamy, czy czas będzie tak łaskawy, by nas rany nie
bolały, nie pękały...byśmy wytrwali...dziś płaczemy i tęsknimy....Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.