Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marvin Rugowski


* 18.05.2002

 

+ 05.08.2015

Miejsce pochówku: Cmentarz Nowofarny przy ul. Artyleryjskiej.

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (76)
Licznik odwiedzin strony
335147
Zapalone ponad rok temu
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czasem spoglądamy w niebo...widzimy tę nieskończoność...wiemy, że tajemnicy Waszego odejścia tu nie zgłębimy...pozostaje nadzieja, że Tam czekacie Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
°*•❤️✿❤️•*° • NIECH • °*•❤️✿❤️•*° • PŁONIE • °*•❤️✿❤️•*° • ŚWIATEŁKO • °*•❤️✿❤️•*° • NASZEJ • °*•❤️✿❤️•*° • PAMIĘCI * • °*•❤️✿❤️•*° •
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Minęło szczęście, nie przeszło cierpienie,a pozostało tylko wspomnienie. ___ Światełko i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨Tańcują wspomnienia Na zimnym marmurze Płomieniem świecy przywołane Nie pozwalają zapomnieć Gorącem serc ogrzane.Światełka do Nieba z Modlitwą i Wspomnieniem,Marvinku.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W najjaśniejszej z gwiazd, jak najdroższy skarb ukrył Was nasz Pan. Odtąd już w blasku dnia, każdy cień jest jak noc w ciszy słów, a każdy dżwięk sprawia nam ogromny ból i serca lęk, bo nie Wracacie
Zgłoś SPAM
Mama
Każdy chciałby mieć Anioła...ja mam swojego Ciebie synku patrzysz na mnie tam z góry i czuwasz nad nami kocham Cię ❤
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐⭕⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ ⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ⭐
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Marvinku - (_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu Twojej obecności." „Bo umrzeć to zbyt mały powód żeby przestać kochać.” Zostawiam modlitwę i mnóstwo swiatełek,.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czekamy kiedy się spotkamy, czy czas będzie tak łaskawy, by nas rany nie bolały, nie pękały...byśmy wytrwali...dziś płaczemy i tęsknimy....Kochani
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   346   347   348   ...   1926   1927    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
08.02.2016