❤️♥❤️ Lata przeminą - ból nie przeminie, bo serce płacze, choć
wyschły łzy, Pamięć - z tęsknotą zmieszana, zostanie z nami do końca dni.
Zostawiam modlitwę i światełka, Marvinku...❤️♥❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tak nam żle bez Was Kochani...tak nam żle, gdy nadchodzą wspomnienia...tak
nam żle, bo Was nam brak...tak nam bardzo Was potrzeba...
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️Tęsknota,
słowo zużyte, otwarło mi swoją dal. Jak różne są rzeczy ukryte w
króciutkim wyrazie..żal.Zostawiam światełka i codzienną
modlitwę.❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Twojej Pamięci Marvinku...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
Mama
Bardzo bym chciał Cię przytulić zobaczyć usłyszeć Twój głos synek ❤
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tak cicho i pusto...nieznane światy odebrały nam sens życia...jak dalej
trwać, gdy wspomnienia rozrywają serce???Kochani przyjmijcie to światełko...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a
jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy
modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych, którzy tak bardzo się
kochają...dlaczego? ♥◡♥◡♥ Światełko i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc naszych
zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie Z Pamięcią ze
Wspomnieniem, Spoczywaj w pokoju wiecznym.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Co mają te chmury niebieskie takiego, że oczy w nie ciągle wpatrzone i serce
się do nich wyrywa? Swą magią przyciągną każdego... bo Wy Tam Jesteście i
Tam tyle tajemnic się skrywa...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.