❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki,Czasem
ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by
o Tobie przypominał nam tutaj,na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kruche jest życie człowieka...Jesteś...a nagle Cię nie ma...i pozostaje
pustka, cisza...wspomnienia...i słowo żegnaj...i jedno wielkie westchnienie...
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⊰♥⊱❤️⊰♥⊱„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie
sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci
wieczny. Zostawiam swiatełko i modlitwę dla Ciebie. ⊰♥⊱❤️⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
" Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą " - Wasze lampki
zgasły, ale ich blask na zawsze pozostanie w naszych sercach....
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨ ❤️ ♨ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze
będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia, które
będą towarzyszyć nam do końca naszego zycia.♨ ❤️ ♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Każda chwila z Wami zapisana w pamięci świetlistym obrazem...a teraz co???
tylko tęsknota za każdym Waszym uśmiechem, za Waszego głosu słodkim
echem...
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nie ma nic gorszego, niż tęsknota za ukochaną osobą.
___ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niedzielne światełko z modlitwą o pokój Twej duszy już w kolejny
miesiąc.Jestem,pamiętam
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑♨❤️ Najlepszym
pamiętnikiem jest serce,Ono pamięta o tych, którzy są godni
pamięci.Dziękuję za zapalenie zniczy dla mojego męża w czasie mojej
nieobecnosci. ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ciągle żyjemy tym minionym i tym przyszłym dniem...układamy w myślach
spotkanie...co Wam Kochani powiemy, jak przytulimy, jak weżmiemy w nasze
dłonie Wasze ręce...tęsknimy okrutnie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.