♨❤️♡❤️♨W daleką podróż zabrał Was Bóg Jedną nadzieję nam
dając, Że kiedyś przekroczą też Niebios próg, Ci, którzy tutaj zostali.
Zapalam światełka wiecznej pamięci, zawsze pamiętam.❤️♡❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Krople deszczu rysują na szybie Wasze twarze, spoglądacie wśród obłoków na
niebie, w naszych sercach wyryty jest obraz Wasz...mijają miesiące, lata, a my
nie potrafimy żyć bez Was Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zawsze będziesz między nami - w pamięci i sercach pozostaniesz.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko z modlitwą dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama
Życie bez Ciebie Marvinku jest inne puste szare i udawane na zewnątrz udawny
usmiech wewnątrz wciąż otwarta krwawiąca rana ❤
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen przerwie
słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż trwać
będzie, a tym jest Miłość i Wspomnienie,Pmiętam. ❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Obyśmy otrzymali przekonanie, że nasi Bliscy są Tam szczęśliwi...przytulam
wszystkich pogrążonych w rozpaczy i tęsknocie...światełko pamięci dla Was
Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ• - Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie
Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️☘️♨❤️♨☘️ “Ciągle cię szukam. A Ciebie nie ma? Moje
marzenia, rozwiał wiatr! Tak bardzo tęsknię, i jest mi smutno? Bo z Tobą
Kochany odszedł mój cały świat.”Zostawiam
modlitwę.☘️♨❤️♨☘️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście w lepszej krainie, cisi, spokojni i szczęśliwi, nam pozostała
wiązanka pieśni, co wyśpiewują duszy naszej tęsknotę...czekajcie na nas
Kochani...
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza i pamięć
wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę. A jej
ciepło ogrzewa Twoją duszę. Zostawiam codzienną modlitwę.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Na kamiennej tablicy naszych serc, ze spokojem wypisujemy imiona Tych, którzy
odeszli, a których tak bardzo kochamy...sprawia nam to wiele bólu....tęsknimy
Kochani
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️✞♣✞❤️ Światło nadziei,które płonieUkoić może to rozstanie,
I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie.
Zostawiam światełka i codzienną modlitwę,Spoczywj w
pokoju.❤️✞♣✞❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.