Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć, zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc.
___
Pamięć i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⊰♥⊱❤️⊰♥⊱„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie
sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci
wieczny. Zostawiam swiatełko i modlitwę dla Ciebie Marvinku
.⊰♥⊱❤️⊰♥
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
W ostatnią niedzielę lipca (jak ten czas leci dla nas żyjących,"czas
ucieka, wieczność czeka ") zostawiam światełko wraz z modlitwą.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Samotność, smutek i żal boli...w myślach błądzimy po wspomnieniach, łzy z
naszych oczu płyną i dawne szczęście w smutek zamieniamy, bo z Waszym
odejściem szczęścia czas minął(...)
⭐❤️⭐Oni z nami byli wsparciem,pomocą.I mieli serca pełne
miłości.Dlatego w naszych sercach wciąż żyją.I pamięć o Nich na zawsze
zostanie.Zostawiam modlitwę i swiatełka,pamiętam..⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
Babcia i dziadek
❤❤❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W sercach został smutek i wspomnienia tamtych dni, gdy cieszyliśmy się ze
spędzonych razem chwil, słów Waszych już nie słyszymy, tylko wspomnieniami
żyć będziemy Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Zbliża się synku ten smutny dzień...ból pozostanie na zawsze ❤
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️DZIĘKUJĘ
Z CAŁEGO SERCA ZA PAMIĘĆ I MODLITWĘ
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
Tęsknię za Tobą Maryś ❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️☆❤️Tu Ciebie nie ma,lecz jesteś przecież!I pozostaniesz w jasnym
świecie; jest coś, co mrokom się opiera, jest pamięć,a ona nie umiera!
Zostawiam światełko pamięci i modlitwę, kochani.❤️☆❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdy na niebie świeci gwiazda tęsknień, tam spojrzenie swe chcę schować, by
odnaleźć sobie miejsce, tam gdzie bije Wasze serce Kochani....
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami - jesteście ciągle w naszych myślach i sercach.
-•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•.-
Światełko Pamięci i modlitwa Marvinku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.