❤️♨️♨♨️❤️ Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen
przerwie słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż
trwać będzie, a tym jest Miłość i Wspomnienie.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Noc, tylko ona rozumie nasze uczucia...a księżyc zawsze nas
wysłucha...księżyc, gdy tak delikatnie siada wśród chmur, powoli zabiera ze
sobą naszą tęsknotę i ból...
*❤️ Jest coś co mrokom się opiera,jest pamięć-ona nigdy nie
umiera❤️*
Światełko z modlitwą dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️Gdy
smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc
.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech promienny uśmiech księżyca rozświetla Wam drogę do szczęścia i
spokoju....czuwajcie nad nami Aniołki Kochane, bez Was nie ma już nic...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Rocznicowo Marvinko,okrutnie smutno...moje zapłakane światełko...Twoją
Mamunię przytulam do serca-Monika
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
Ludzie marzą o Aniołach..My mieliśmy szczęście trzymać Jednego w ramionach
❤️ Maryś to już 8 rok.. Bardzo za Tobą tęsknię ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Bardzo smutne rocznicowe światełko Marvinku...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Rocznicowe smutne światełko dla Ciebie Marvinku kochany...śpij spokojnie. __
Twoich Bliskich przytulamy do serca.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓMarvinku,wysyłam ci mnóstwo
najjaśniejszych światełek. Mamę
i Twoich bliskich mocno przytulam
do serca w tym trudnym i smutnym.Czekaj na swoich
bliskichԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
I sobota sierpnia-dzień maryjny.Niech Matka Boska otoczy Cię swoją
miłością.Światełko na weekend niech oświetla Ci drogę. W tym smutnym dniu
przytulam Mamunię i bliskich do serca
Zgłoś SPAM
Tina
Pamięć jest droższa od słów... [*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
ԑ̮̑ɜܓ❤ ✬ ♨️ Smutne Rocznicowe Światełko Pamięci Marvinku ♨️
✬ ❤ ԑ̮̑ɜܓ Odpoczywaj w Pokoju
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.