Szczęście, radość, uwielbienie- jedna chwila to rozprasza- tylko to co w
sercach płonie wiecznym jest- to pamięć i miłość nasza...dla Was
Aniołeczki Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
Mama
Bardzo mocno Cię kocham synek ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych, którzy tak bardzo się
kochają...dlaczego?
♥◡♥◡♥
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️☀❤️Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi Są słowa,
które zawsze wywołać będą morza łez.I są takie osoby na myśl,o których
zawsze zasypie nas lawina wspomnień..❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tyle myśli, wspomnień o tym co było, czego nie ma, co się
skończyło...chcemy pamiętać jak najwięcej bo to tylko nasze, pielęgnowane
jak diamenty...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Marvinku _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Nasza pamięć i światełko
najjaśniejsze.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Są pożegnania,na które nigdy nie będziemy gotowi Są
słowa,które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl,o
których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.Pamiętam.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tak daleko, dalej niż nam się wydaje, nie czujemy Waszego oddechu,
bicia serc...tęsknimy...choć nie widzimy Was, to Jesteście...w naszych
sercach, myślach, wspomnieniach...
♨❤️♨☀️♨❤️♨ Miłosierny Panie, proszę Cię, abyś Jej duszy
dał miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.
Zostawiam swiatełka i modlitwę,pamiętam kochani
♨❤️♨☀️♨❤️♨
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Śmierć zawsze nie na miejscu i zawsze nie w porę, za szybko, za rano, za
nagle... Dopada po pracy, przed kąpielą, po obiedzie... przychodzi w czwartek
, a przecież mogłaby w czwartek.. zostawia ból...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Smutek...łza na policzku, żal w sercu, puste miejsce przy stole....ogrom
miłości i tęsknota...dla Naszych Ukochanych
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.