Wszystko co dziś możemy zrobić to pamiętać, choć umarła cząstka
nas...wszystko co dziś możemy zrobić to wspominać, choć tęsknota serca
rwie...wszystko co dziś możemy zrobić to kochać Was...
Zgłoś SPAM
Mama
Bardzo za Tobą tęsknię Marvinku bardzo mi Ciebie brakuje ❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
, Wszystko tak szybko przemija i nim się spostrzeżemy, dobiliśmy już do
kresu życia..." ( R. Mayer). Marvinku pamiętam. RI.P.
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ofiaruję Ci Boże, mój spoczynek...zasypiam w cieniu Twych skrzydeł i
składam ducha mego w ręce Twoje...odpoczywajcie w spokoju Kochani
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci. _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko
i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Posłuchajcie proszę Kochani, chcemy Wam powiedzieć...że zapomnieć Was to
jak przestać żyć, zapomnieć Was znaczy nie mieć nic...w pamięci i
modlitwie Jesteście na zawsze
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.