Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć, zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc.
___
Pamięć i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ Zabrakło wiary w wyższe istnienie, brakuje oddechu każdego
ranka,jedynie żałoba istnieje i palące się świece w kagankach.Zostawiam
modlitwę i światełko pamięci.Pamietam .❤️♨❤️
❤️♨️♨♨️❤️ Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen
przerwie słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż
trwać będzie, a tym jest Miłość i Wspomnienie.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_*❤️*_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ ڿڰۣڿ ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Rozmawiajmy z bliskimi za życia, bo przyjdzie moment kiedy dialog straci
zasięg.. Zostaną tylko zły i wspomnienia... Marvinku wrześniowe światełko
pamięci. R.I.P.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i
miłości brak tu Twojej obecności."„Bo umrzeć to zbyt mały powód
żeby przestać kochać.”Zostawiam codzienną
modlitwę.Marvinku.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko pamięci i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐♨❤️♨⭐Najlepszym pamiętnikiem jest serce.Ono pamięta o
tych,którzy są godni pamięci.Kochani, dziękuję za pamięć,o moim mężu w
czasie mojej nieobecności i pozdrawiam..Halina.⭐♨❤️♨⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wśród licznych kwiatów kobierca, którymi się ziemia pokrywa, jest jeden
kwiat w głębi serca, który się pamięć nazywa...pamiętam zawsze i
wszędzie Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.