❤️♨❤️ Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać
warto tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak
jak my o nich, oni o nas pamiętają....❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Długie są noce zaplątane myślami, bezsenność w srebrny księżyc bywa
zapatrzona, coraz szybciej dopalają się gwiazdy darowanych dni, coraz bliżej
Was Kochani...
Pamięć,miłość i tęsknota-pozostaną do końca naszych dni.
- Spoczywaj w spokoju i ciszy Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia idziadek
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wisniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️⭐❄️ A Ci co zostali, niech nie płaczą bez końca A Ci co zostali,
niech patrzą w stronę słońca. A Ci co zostali, niech zawsze pamiętają ,
że w niebie u Boga już swoje miejsce mają,Marvinku.❄️⭐❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Każdy płomień znicza ma kształt łzy, bólu, tęsknoty...wiatr pocieszyciel
twarze muska...być teraz kroplą deszczu...być bliżej Was Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...dłoniom daleko - sercu zawsze blisko...
Światełko Pamięci dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a
jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy
modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć.Przechowujemy w niej
urocze chwile, najdroższe serca,najcenniejsze słowa,gesty,czyjeś oczy,czyjeś
łzy.ktore były naszego życia ozdobą,Marvinku.❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.