Marvinku _(_❤️_)_ Nasza pamięć i światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Babcia I dziadek
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy,
tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez
ukojenia, bez pocieszenia.. czekamy i tęsknimy ♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Trudna to miłość na odległość światów, gdzie znicz granicą, gdzie
tęsknota płomieniem głaszcze dłonie w popiołach i gdzie świętem ścieżek
powszedniość bo ona trwa...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pozostała już tylko pamięć i tęsknota,to tak bardzo mało, za mało.
____ Światełko Pamięci dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Są ludzie, którzy odeszli i nigdy nie wrócą, lecz w pamięci naszej trwać
będą wiecznie.....
Zgłoś SPAM
Babcia I dziadek
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie rozlega się Tam płacz...nie doskwiera i Tam ból...Tam mieszka
szczęście, Tam odpoczywa serce...Tam Jesteście Kochani...do spotkania....
Zgłoś SPAM
Mama
Bardzo za Tobą tęsknię Marvinku ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Bo nasza Pamięć trwa i trwać będzie..
──═♦ ♦═──
Światełko Pamięci dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy,
tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez
ukojenia, bez pocieszenia.. czekamy i tęsknimy ♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Marzenia wiatrem rozsypane, wspomnienia związane czerwoną wstążeczką, cisza
wypełniona skargą...smutno, pusto, tęskno, a przecież nie tak miało być...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Tęsknimy za Wami - jesteście ciągle w naszych myślach i sercach;
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜.
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Twojej Pamięci Marvinku...
Zgłoś SPAM
Babcia I dziadek
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
✬❤️✬ Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen przerwie słodkie
marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż trwać będzie, a
tym jest Miłość i Wspomnienie, Pamiętam.✬❤️✬
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.