❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego
istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w
naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko to, Wasze życie; każdy dzień, okruch zdarzeń i Wasz śmiech -
zbieramy i chowamy gdzieś w kieszeni serca, by ocalić, kochać, pamiętać...
Zgłoś SPAM
Mama
Nie ma dnia żebym o Tobie nie myślała byłeś jesteś i będziesz w moim
sercu do końca moich dni Marvinku ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY ”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”
Światełko Pamięci dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia idziadek
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie ma Was wśród nas, choć tęskno nam za Wami...uśmiechacie się zza nieba
kręgu, bo kiedyś, gdy skończy się świat, spotkamy się wśród jasnych
nieba łąk... Aniołki Kochane
Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze dusze
Aniołki ukochane - Wasze serca przestały bić, nasze biją lecz tak bolą.
____
Światełko Pamięci i modlitwa Marvinku.
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
Tęsknię za Tobą Maryś ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Rozłączeni, lecz jedno o drugim pamięta, my o Was na ziemi, Wy o nas w
niebie...pomiędzy nami lata biały gołąb smutku...tęsknimy Kochani tak
bardzo
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem;•ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ• Światełko Pamięci dla Ciebie Marvinku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.