Tam daleko pośród gwiazd jest zaczarowany świat, piękniejszy od tego co nas
otacza, kiedyś odnajdziemy się tam...i będziemy spacerować pośród
gwiazd...Ukochani
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama
❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Trzeba pamiętać i trzeba kochać i więcej już nic...
Światełko i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ ❀*
Wspomnieniem się tylko żyje. Uśmiecha się człowiek lub smuci. Lecz to co w
życiu minęło. Niestety już nigdy nie wróci. Pamiętam.
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ ❀*
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Pustka, bo Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko żyć
bez Was...pozostały wspomnienia, tylko tyle mamy dziś...Aniołki Kochane
ღ♨️ღ Rany,które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze
będą zadawać ból, i nadzieja,dzięki której żyjemy, to uczucia, które
będą towarzyszyć nam do końca naszych dni.♨ ღ♨️ღ
Każda chwila, kiedy Byliście z nami, cenniejsza jest od wszystkich skarbów
świata. Byliście, Jesteście i Będziecie w naszych sercach, na
zawsze....Kochani
Zgłoś SPAM
Babcia idziadek
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Czas usypia łzy,
lecz ból w naszych sercach - nigdy nie zaśnie. __
Światełko Pamięci niech zawsze Ci płonie Marvinku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.