♨❤️♨ Umarli a my nadal ich kochamy. Tęsknimy mówimy do nich. Tak się
nieraz nam zdaje. Przecież są z nami. Boże zabierasz tych których kochamy, a
nam zostawiasz krwawiące rany.. ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ukochani...nie ma Was tu, gdzie Byliście, ale Jesteście wszędzie, gdzie my
jesteśmy...pozostawiamy ślad naszej pamięci....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.♥. W cieple migocącego płomienia zamknięta jest PAMIĘĆ. Ta tkliwa w
osłonie miłości i ta w okruchach wspomnienia.♥...Światełko dla Ciebie
Marvinku.
♨❤️♨ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu
wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg
swoją miłością otoczy Na wieki.Pamiętam Marvinku....♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Szczęście trwa tak krótko, cieszmy się chwilą...potem cisza, telefon milczy
tak długo...każda chwila z Wami zapisana w sercach jak niezapomniany sen
Ukochani.....
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Marvinku (_❤️_) Nasza pamięć i światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Babcia idziadek
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu gwiazd
do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka.Spoczywaj
w pokoju.Zostawiam modlitwę Marvinku.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Codziennie w myślach przytulamy Was Kochani, przesyłamy Wam najpiękniejsze
uczucia i tak bardzo tęsknimy.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.