Urodzinowo Marvinku...bardzo smutno..najsmutniejsze ze smutnych światełko
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) Nasza pamięć i światełko urodzinowe dla Ciebie Marvinku
kochany...śpij spokojnie..Twoich Bliskich przytulamy.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☘️ ☀️ Urodzinowe Światełko Pamięci Marvinku ❤️☘️
Mamo Marvinka, tulę Cię myślą i sercem w Tym tak szczególnie smutnym dla
Ciebie Dniu. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś SPAM
Babcia idziadek
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Marvinku światełko pamięci i modlitwa.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Marvinku Kochany urodzinową lampeczkę ślę na Twoją Gwiazdkę...Gosiu
przytulam
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W motyla locie, w dotknięciach wiatru, w kroplach deszczu jest Wasza miłość
wspierająca, Wasza obecność i Wasz dotyk...jak ten na ręce zbudzony motyl...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Mijają dni,miesiące,lata, my tęsknimy coraz bardziej-tak już pozostanie do
końca naszych dni... Światełko dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia idziadek
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️❤️ Patrzę na płomień tlący się w zniczu Smutek i żal się
we mnie budzi. Spoglądam w niebo i zadaję pytanie. Dlaczego Boże , zabierasz
dobrych ludzi? Zostawiam codzienną modlitwę.❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech to światełko odnajdzie miejsce, w którym przebywacie i przytuli się do
Was byście poczuli, że kochamy, tęsknimy, myślimy o Was Kochani....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.