❄️❤️❄️ A Ci co zostali, niech nie płaczą bez końca A Ci co
zostali, niech patrzą w stronę słońca. A Ci co zostali, niech zawsze
pamiętają , że w niebie u Boga już swoje miejsce
mają.Marvinku❄️❤️❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jeśli Tam jest szczęście, na pewno jest Waszym udziałem, bo odeszło stąd
za Wami...tęsknimy Kochani
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko Pamięci dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci..
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️Odeszli..a my nadal Ich kochamy,tęsknimy, mówimy do Nich i tak
się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami..Boże zabierasz tych których
kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Malutki płomyk świeci na niebie, maluje wzory na ciemnym tle, a nasze serca
tak tęsknią do Was Kochani...
*❤️ Jest coś co mrokom się opiera,jest pamięć-ona nigdy nie
umiera❤️*
_ Światełko dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️✞♨✞❤️ Dławi mnie cisza , rozrywa mą duszę. Odsuwa ode mnie
radość istnienia. A ja tą drogą podążać muszę By znaleźć Siebie - gdy
Ciebie nie ma.Zostawian modlitwę , pamiętam..❤️✞♨✞❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście w listku na drzewie i wiatru ciepłym powiewie, w jasnym słońca
promieniu, i w ptaku co siadł na ramieniu, w zachodzie i wschodzie słońca, i
tak już będzie do końca....
Spoczywaj w pokoju, a pamięć o Tobie niech zawsze będzie żywa... Światełko
Pamięci dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Ślady cierpienia duszy, przez uśmiech jest maskowany, serce w kawałkach,
wspomnienia, tęsknota za kimś, wciąż nęka, ran nie widać, blizny
pozostają, tak wygląda życie... Marvinku pamiętam...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.