Spoglądamy na Wasze zdjęcia...serca ściska ból z całej mocy, wspomnienia
powracają...tęsknimy Kochani tak bardzo
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
☀️ ❤️ Jest pamięć, wdzięczna pamięć o Tobie
Co nie więdnie jak kwiaty, nie obsycha jak łzy
Pamięć trwalsza niż kamień.
I jest żal, żal serdeczny po Tobie ❤️ ☀️
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Spoczywaj w pokoju, a pamięć o Tobie niech zawsze będzie żywa...
Światełko z modlitwą dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego
istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w
naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
B. córka śp. Urszuli W.
Bądź szczęśliwy, gdziekolwiek jesteś.
Mam nadzieję, że chociaż Wy, którzy przekroczyliście granicę tego życia,
nie tęsknicie do nas, tak, jak my do Was.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
"Ofiaruję Ci Boże mój spoczynek...zasypiam w cieniu Twych skrzydeł i
składam ducha mojego w ręce Twoje"- na zawsze w mojej pamięci Kochani
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, światełko
naszej miłości;
___ Światełko z modlitwą dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️♨️❤️
Dzisiaj mija 11 lat, jak jestem tu z Wami. Niektórzy są od początku,
niektórzy musieli dołączyć później. Dziękuję Wam za te wszystkie
wspólne lata, za wsparcie, zrozumienie, pamięć i wspólne trwanie.
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨ Smutek i
tęsknota Pustka mnie otacza W serce żal się wlewa Bólem i cierpieniem
zapalam znicz wiecznej pamięci. Śpij w pokoju wiecznym
.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bolesna cisza, nicość...zapalamy światełko, symbol wiecznego
życia...będziemy zawsze pamiętać...po drugiej stronie odnajdziemy się....
♨❤️♨Trochę łez i wspomnienia.Trochę smutku i
przygnębienia.Cierpienia i rozpaczy żalu i zwątpienia.Spojrzenia na tych
którzy odeszli.Już nigdy ich nie zobaczymy,już nigdy nie przytulimy.❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.