⊰♥⊱❤️⊰♥⊱„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie
sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci
wieczny. Zostawiam swiatełko i modlitwę dla Ciebie .⊰♥⊱❤️⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ .... ŚWIATEAŁKO PAMIĘCI .... NIECH CI WIECZNIE PŁONie
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜ ⭐ ⭐ Odpoczywaj w Pokoju ⭐ ⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochamy Tych co odeszli, bo nieobecni są wśród nas i choć Ich nie widzimy,
Oni zawsze są z nami...w naszych sercach na zawsze Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Niech miłość ta, która wśród nas żyła,nigdy nie umrze i będzie wciąż
żywa; ♨❤️♨ Światełko naszej pamięci Marvinku.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️Utulone Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc naszych
zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie Z Pamięcią ze
Wspomnieniem ,zostawiam modlitwę.❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tej jednej rany w sercu nie można uleczyć, bo na każde wspomnienie znów
krwawi i boli....tęsknimy Kochani, tak strasznie tęsknimy...
Zgłoś SPAM
Mama
Z każdym dniem tęsknię za Tobą Marvinku co raz bardziej ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Jest takie miejsce w sercu, gdzie myśli nikt nie słyszy. Jest takie
miejsce w sercu, gdzie mocno kocha się w ciszy" _✿✰✿_ Światełko z
modlitwą dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
To smutne, kiedy Osoby, które dają Ci najlepsze wspomnienia, stają się
jednym z nich.... Marvinku... R.I.P.
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego
istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w
naszych sercach, Wasze serca biją,Marvinku..❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdyby księżyc umiał mówić, gdyby odgadł myśli nasze, to na pewno by
wypaplał jak bardzo kochamy Was...i jak bardzo tęsknimy Ukochani...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza i pamięć
wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę. A jej
ciepło ogrzewa Twoją duszę. Zostawiam codzienną modlitwę.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Kiedy tęsknię,zamykam powieki i Jesteś.. I Jesteś.._♥_.. Światełko
Pamięci dla Ciebie Marvinku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.