Czas... żaden czas nie pomoże, nie ulży w cierpieniu, nie ukoi bólu i
tęsknoty okrutnej Kochani...jasne światełko i ciepłe myśli dla Was
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla
Ciebie.
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię Marvinku ❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️✬❤️✬❤️Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen przerwie
słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż trwać
będzie, a tym jest Miłość i Wspomnienie,❤️✬❤️✬❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Światełko Pamięci
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdziekolwiek Jesteście Kochani, zawsze Wasza część jest w sercach Waszych
Bliskich...sercach które Was tak bardzo kochają....
Zgłoś SPAM
Mama
Kolejny piąty Marvinku...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Bo widzisz, kocham Cię wciąż bardziej, dziś więcej niż wczoraj i mniej
niż jutro;. (R. Gerard) - Światełko Pamięci dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
Tęsknię za Tobą Maryś ❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Tak trudno to wytłumaczyć...że się kogoś nie zobaczy...pozostały
wspomnienia...smutek w sercu, łza na twarzy...i modlitwa, co wciąż
łączy...miłość, która się nie kończy...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy,
tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez
ukojenia, bez pocieszenia.. czekamy i tęsknimy ♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Pewnego dnia pojawia się smutek, nieproszony przez nikogo, oczy tracą swój
dawny blask, jak drzewa liście...KOGOŚ brak - puste miejsce przy stole, tak
szybko linia życia Waszego się przerwała...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Lipcowe już światełko Marvinku...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
„ Nic nie sprawia człowiekowi większego bólu, niż rozpamiętywanie
dawno minionych chwil, zwłaszcza jeśli były to chwile szczęśliwe.”-♥
♥-Światełko dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Mama
Bardzo za Tobą tęsknię synek ❤
Zgłoś SPAM
Babcia i dziadek
❤❤❤❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ Tęsknota,
słowo zużyte, otwarło mi swoją dal. Jak różne są rzeczy ukryte w
króciutkim wyrazie..żal.Zostawiam światełka i codzienną
modlitwę.❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Sercem i myślami ciągle z Wami, tęsknimy tak bardzo...dzieli nas tylko letnie
powietrze i powiew wiatru, to mówi wszystko....Aniołki Ukochane
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.