✬ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Smutne Rocznicowe Światełko Pamięci Marvinku
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ✬
Marvinku, Twoją Mamę tulę w Tym tak szczególnie smutnym dla Niej dniu i
pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Rocznicowe smutne światełko pamięci Marvinku ❤️❤️♨️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Każdy dzień jest dla nas rocznicą, każdy przepełniony
tęsknotą...rocznicowa lampeczka Marvinku, Bądż szczęśliwy Aniele...Gosiu
sercem i ciepłymi myślami jestem z Tobą Gosia
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Móc przytulić jeszcze raz, chociaż przez chwilę tych, których już z nami
nie ma...tęsknimy Kochani...ciągle tak samo...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY.
. *•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•* .
Światełko Pamięci i modlitwa Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
A w nas wciąż mieszkają piękne wspomnienia, niespełnione marzenia...i Wy
Kochani żyjecie w nas...utrwaleni na fotografiach, tylko one zatrzymać Was
potrafiły...
Zgłoś SPAM
Mama
Bardzo za Tobą tęsknię Marvinku ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Tęsknimy do przeszłości w której nam jaśniał cały świat, bo pamiętamy,
że czas z Tobą to piękny czas; - ♥ ♥ - Światełko Pamięci Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Myśli nasze wciąż wracają w dawne czasy, wciąż oglądamy zdjęcia, wciąż
tak samo serca ściskają z całej mocy i wciąż wspomnienia wracają, i nie
dają spać pół nocy...tęsknimy Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię Marvinku ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Niech miłość ta, która wśród
nas żyła,nigdy nie umrze
i będzie wciąż żywa" - ♨❤️♨ -
Światełko Pamięci dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️❤️♨❤️♨♨️ Rozłąka jest naszym losem, spotkanie naszą
nadzieją. Pamiętam.♨️❤️♨❤️♨️ Kochani zapalam światełka na
kilka dni, ponieważ mnie nie będzie,
Pozdrawiam...Halina...♨️❤️♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Poczekamy na ziemi, Wy w niebie, nie wiemy jak długa nasza droga do Was, po
kolorowej tęczy przyjdziemy, wiemy, że Będziecie czekali...to co los nam
odebrał zaczniemy od nowa....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.