❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐Oczy przestają patrzeć. Serce
przestaje bić.A dusza i pamięć wciąż będą żyć.Niech blask tej świecy
rozświetla Ci drogę.A jej ciepło ogrzewa Twoją
duszę.❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Tak jak dawniej świeci słońce, Tak jak dawniej wieje
wiatr, Wszystko zdaje się jak dawniej, Tylko Ciebie bardzo brak.Zostawiam
codzienną modlitwę.Pamiętam..❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Póki żyjemy możemy Wam dać miłość, pamięć i niech sny pozwolą być
razem, choć nas dzielą setki lat....
Zgłoś SPAM
Zapalone w marcu
Mama ❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♣❤️ Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje. Pamięć
pozostaje.Serce ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie
pozwala. Uczucie nie wygasa. Pozostaje wiara.❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ta chwila nigdy nie minie, tego dnia nikt nie wymaże, lecz to nie pożegnanie,
to tylko rozstanie...na chwilę, przyjdzie dzień, ten dzień gdy się spotkamy
Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama ❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
⊰♥⊱❤️⊰♥⊱„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie
sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci
wieczny. Zostawiam swiatełko i modlitwę dla Ciebie .⊰♥⊱❤️⊰♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W dłoniach trzymamy znicz, by w myślach go zapalić...z serca dajemy Wam
kwiat, by pamięć o Was ocalić...z nadzieją w sercach czekamy, że kiedyś
się spotkamy...
Zgłoś SPAM
Mama ❤️❤️❤️❤️❤️
Bardzo tęsknię synek ❤️
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Dał się krzyżować, przed tym bić pozwolił. By swój lud wierzący od
śmierci wyzwolił... " Marvinku, światełko na Niedzielę Palmową.
Rozpoczynamy święta... R.I.P.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniiewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
córka
☆❤️☆ Bo najgorsze jest czekanie na spotkanie z Tobą w niebie. I ta
cisza : pusta, cicha, sucha, czarna. Bo najcięższe jest czekanie. Ta
samotność. Ciemna i tęsknota serca wielka...☆❤️☆
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Przechadzacie się teraz po obłokach i cieszycie wiecznym szczęściem w
niebie, my też dołączymy do Was, tylko nie wiemy kiedy ...tęsknimy Kochani
za Wami tak bardzo...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.