❤️♨️♨♨️❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest
tylko jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla
Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Boże...daj nam nadzieję...jeśli nauczyłeś kochać Bliskich to daj również
siłę, aby się z Nimi rozstać i zaufać, że dobrze Im u Ciebie...
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Można zamknąć oczy na rzeczywistość, ale nie na wspomnienia; Stanisław
Jerzy Lec. - Pamięć i światełko dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨❤️Utulone Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc
naszych zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie Z Pamięcią ze
Wspomnieniem.Zostawiam modlitwę.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech to maleńkie światełko zaniesie do Was naszą pamięć i dobre
myśli...Bądźcie szczęśliwi Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama
Bardzo za TOBĄ tęsknię Marvinku byłeś jesteś I będziesz w moim sercu na
zawsze kocham Cię synek ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy do przeszłości w której nam jaśniał cały świat,bo pamiętamy
że czas z Tobą to piękny czas....... Światełko i modlitwa dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy,
tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez
ukojenia, bez pocieszenia.. czekamy i tęsknimy ♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zazdrościmy, że wiatr wziął w objęcia łzy nieba i lamp dygoczących
światło, zazdrościmy...bo my nie możemy Naszych Aniołków wziąć w nasze
ramiona.....
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. ___
Światełko Pamięci dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Jesteś już po drugiej stronie Życia,Zgasło życie,Jak Świeca
zdmuchnięta przez wiatr, Nie ma Cię wśród nas,Choć tęskno nam za Tobą,Po
tamtej stronie chmur jest inny,lepszy Świat.ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bądźcie dla smutnych słońcem, dla głodnych chlebem, dla spotkanych
radością, a dla najbliższych niebem...Bądźcie blisko nas Kochani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.